اِشمام، دریچه ای به جهانِ عطر، زیبایی و رایحه ها

ما گروه اِشمام براساس یک ایده‌ای ساده گرد هم آمدیم و می خواهیم همراه با تو دوست عزیز وارد دنیای عطر و ادکلن شویم.

ایده ما، ورود تخصصی به دنیای عطر، زیبایی و رایحه‌ها است تا بتوانیم با اطلاعات جامع و مفید و ایجاد بستری تخصصی برای تبادل نظر، کمک مثبتی در انتخاب‌هایتان داشته باشیم. در نتیجه برای جمع‌آوری دقیق‌تر و درست‌تر اطلاعات تصمیم به راه‌اندازی وبسایت تخصصی اشمام گرفته شد.

اشمام با راهبرد انتخاب مطمئن و دسترسی آسان و با  ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در زمینه عطر و ادکلن با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب به همراه طرح‏‏‌های مشوق خرید، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های اشمام محسوب می‌شود. اشمام با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با توجه به تعامل نزدیک با پخش عمده عطر در استان فارس، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

ایده نام اشمام از کجاست؟

از زمان های قدیم استفاده از گیاهان معطر برای خوشبو کردن بدن در میان اقوام گوناگون رواج داشته است. اولین قدم در انتخاب رایحه مورد نظرتان بوییدن عطر است. به جهت تناسب بین عطر و بوییدن نام اشمام را برای فروشگاه اینترنتی عطرمان در نظر گرفتیم. چراکه اشمام در فرهنگ لغت دهخدا به معنی بوییدن است. اشمام تلاش می کند که تو دوست عزیز و علاقه مند به رایحه‌های طبیعت را به گونه‌ای وارد دنیای زیبای عطر و ادکلن کند که هر لحظـه رایحه‌های لطیف و آرامش بخش را در زندگیت احساس کنی به شرطی که در این راه پا به پای ما قدم برداری و با ایده هایت دنیای خود را زیباتر کنی …

سبد خرید
Facebook Twitter اینستاگرام یوتیوب